Úvod Dveře a design bytu Dveře a design bytu Montážní vychytávky pouzder posuvných dveří Eclisse

Montážní vychytávky pouzder posuvných dveří Eclisse

Kategorie: Dveře a design bytu

O tom, že značka Eclisse nabízí mnoho konstrukčních prvků, díky nimž je daleko před konkurencí, jsme se už měli možnost přesvědčit. Nicméně Eclisse nevyvíjí jen dveře samé, ale myslí i na jejich montáž, provoz a opravy. V rámci usnadnění těchto činností firma vyvinula několik šikovných prvků.

Odnímatelná kolejnice (patentováno)

Odnímatelná kolejnice Eclisse umožňuje nejen nastavení koncového dorazu až po zabudování pouzdra do stěny, ale i dodatečnou montáž příslušenství. Je vyrobena z hliníku 6060 a povrchově upravena ponorným anodickým lakováním s tepelným ošetřením T5. Díky tomu získává vysoce tvrdý povrch, který přispívá k bezproblémovému vedení vozíčků v kolejnici. A navíc dosahuje vysoké životnosti i ve vlhkých prostorech.

Pozinkovaná rozpěra k vyrovnání pouzdra (patentováno)

Pomocí montážní rozpěry je možno pouzdro optimálně usadit a přesně určit šířku průchodu dveří. Díky tomu dosáhnete perfektního pojezdu a zavírání dveří. Některé modely disponují delší rozpěrou umístěnou přímo uvnitř pouzdra, kterou lze jednoduše vytáhnout a upevnit na protilehlou stojinu.

Poddveřní vytahovací plech (patentováno)

Pouzdra Eclisse umožňují stavební zásahy a opravy nerovností mezi podlahou a pouzdrem i po montáži. Poddveřní plech je totiž možno vytáhnout pomocí speciálního trnu, a tak se přímo dostat do prostoru pod již zabudovaným pouzdrem.

Nastavitelné zarážky dveří

Zarážky upravují pohyb dveří dle přání uživatele. Navíc je možno je nastavit až po zabudování pouzdra v momentě, kdy zjistíte, kam padnou nejlépe.

Ergonomické balení KIT sádrokartonového pouzdra

Standardní pouzdro do sádrokartonu je rozloženo, úsporně zabaleno a balení ergonomicky uspořádáno v balíku 231 x 14 x 11 cm. Díky tomu ho nejen snadno dopravíte a uskladníte, ale i posléze sestavíte. A to jak na šíři dokončené stěny 10 cm, tak 12 cm. Názorná montážní příručka a videa na YouTube pomohou těm, kteří si chtějí pouzdro Eclisse sestavit sami.

Volbou posuvných dveří Eclisse si nejen usnadníte montáž a provoz dveří, ale získáte sofistikovaný systém, jehož kvalita se zakládá na spoustě konstrukčních vychytávek

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře