Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Nová kolekce SHODŌ sjednotí váš interiér

Nová kolekce SHODŌ sjednotí váš interiér

Kategorie: Interierové dveře

Designová kolekce ECLISSE SHODŌ, která splývá se stěnou, je prvním sjednoceným systémem sloužícím pro posuvné i otočné dveře se zárubní. SHODŌ se vyznačuje půvabnými čistými liniemi, krásným vzhledem a funkčností. Tlusté či nevzhledné zárubně jsou schované, a tak zbývá prostor pouze pro jemný a ladný design. Zárubně SHODŌ dokážou podtrhnout a zdůraznit váš vytříbený vkus, smysl pro eleganci a prvotřídní styl.

Unikátní systém pro posuvné dveře

Kolekce SHODŌ prezentuje unikátní systém, který umožňuje zarovnat posuvné dveře a obložky do jedné roviny se stěnou. Vzniká tak elegantní celek bez jakýchkoliv vyčnívajících prvků. Linie jsou plynulé, nepřerušované a čisté. Dveře si tak zachovávají svůj minimalistický vzhled.

Pro posuvné dveře nabízíme dvě varianty: varianta pro jedno dveřní křídlo a varianta pro dvě dveřní křídla proti sobě (stavební pouzdro pro posuvné dveře se zalícovanou obložkou).

Moderní skrytá zárubeň pro otočné dveře

Zárubeň SHODŌ pro otočné dveře s obložkou umožňuje zasadit dveře do jedné roviny se zdí. Díky zapuštěným soklům se tak všechny prvky integrují se stěnou. Váš interiér díky tomu získá nový moderní styl a prostor kolem dveří bude působit čistě a elegantně.

Tyto zárubně poskytujeme ve dvou variantách: pro jedno dveřní křídlo od sebe a pro jedno dveřní křídlo k sobě.

Se zapuštěním soklů docílíme jednolité stěny

S ECLISSE SHODŌ SOKL jsme vytvořili celistvý efekt stěny, ve kterém vás nebudou tzv. bít do očí tradiční a mnohdy nevzhledné vystouplé sokly. Profil SHODŌ SOKL zajišťuje zapuštění soklů do zdi a vytváří tak efekt jednolitého kompaktního prostoru. Výhodou je, že můžete nábytek a vybavení domácnosti postavit přímo ke zdi a nemusíte tak pamatovat na prostor pro sokly.

Společně s posuvnými a otočnými dveřmi vytváří tato kolekce zcela nový a harmonický design díky kombinaci tří jedinečných prvků, které od základu mění koncept celého prostoru, odlehčují jej a dodávají mu moderní šmrnc a vkus.

Pro více informací o naší nové kolekci ECLISSE SHODŌ SOKL navštivte webové stránky www.eclisse.cz, kde si také můžete stáhnout náš katalog.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře