Chcete poslat dotaz našim odborníkům?

Napište nám svůj dotaz
a my vás budeme
kontaktovat s odpovědí

Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Nastal pravý čas na výměnu dveří!

Nastal pravý čas na výměnu dveří!

Kategorie: Interierové dveře

Sněhově bílá elegance Solodoor POLAR v akci 2 + 1 zdarma

Ještě nikdy nebyl vhodnější čas na výměnu interiérových dveří, než právě teď! Výrobce kvalitních interiérových dveří Solodoor totiž právě přichází s akční nabídkou na velmi žádanou a vyhledávanou řadu klasických, bílých lakovaných interiérových dveří POLAR. Tyto elegantní dveře s povrchem, který tvoří exkluzivní, velmi odolný sněhově bílý lak, nanášený speciální technologií nástřiku ve více vrstvách s vytvrzením v UV tunelu, jsou díky nadčasovému designu vhodným doplňkem každého interiéru. Dveře POLAR si můžete vybrat z mnoha variant s vertikálním či horizontálním drážkováním, s různými typy prosklení i bez něj. Oceníte i možnost volby lakovaných rámečků v barvě dveří, nebo výplň DTD, která zajišťuje perfektní odolnost a zvýšenou zvukotěsnost – bez příplatku.

Bílé dveře

Bílé dveře Polar

Právě teď máte šanci získat dveře POLAR s výrazným cenovým zvýhodněním. Při zakoupení 3 dveřních setů, tedy 3 zárubní a 3 dveří bez klik a dalších doplňků, získáte nejlevnější dveře zdarma. Zaplatíte tedy pouze tři zárubně a dvoje dveře. Pokud nakoupíte dveřní sety do celého bytu či domu, budete mít každé třetí dveře zdarma. A to není zanedbatelná úspora. Ušetřené peníze můžete investovat třeba do výběru kvalitnějších klik, zámků a kování.

Dveře bílé lakované SolodoorPolar

Navíc, nadčasový design a elegance bílých lakovaných dveří POLAR vhodně dotvoří interiér vašeho domova a bude vám dělat radost dlouhou dobu.

S využitím akční nabídky na nic nečekejte, akce platí od 12. června do odvolání. Byla by škoda promeškat tak výhodnou nabídku. Detaily nabídky najdete na webu SOLODOOR.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře cobra Stavební kování