Úvod Dveře a design bytu Dveře & interiér Cobra FIORE – dveřní kování pro zámeckou paní

Cobra FIORE – dveřní kování pro zámeckou paní

Kategorie: Dveře a design bytu

I v dnešní době minimalistického designu se najdou výrobci, kteří pamatují na to, že požadavky zákazníků jsou velmi různorodé a mnohdy i velmi nestandardní. V případě dveřního kování ja takovým výrobcem i firma Cobra, která při tvorbě designu svých produktů spolupracuje s uznávanými designéry z celého světa. Díky tomu je nabídka dveřního kování značky Cobra velmi různorodá a pestrá, takže máte šanci vybrat si kování, které designově zapadne do vašeho interiéru, i když je stylově neobvyklý a neodpovídá tzv. mainstreamu.

 SIC1214X264

Klasickým případem takového řešení je originální designové dveřní kování Cobra Fiore, které kombinací rustikální staromosazi a bílého porcelánu s něžným květinovým dekorem na madle kliky ideálně zapadne do historického nebo rustikálního interiéru, například ve stylu italského venkova.

 

Použití porcelánu s něžným květinovým motivem předurčuje toto kování i k použití u dveří do koupelny, WC nebo kuchyně. Ostatně, pro použití na WC nebo v koupelně je v nabídce speciální varianta se zámkem, který je z vnitřní strany vybavený manuálním otočným vrtulkovým zamykáním bez klíče.

 

Kování Cobra Fiore je k dispozici ve variantě se zámkovým štítem i rozetou a v obou případech ve variantách pro klasický zámek, patentní zámek anebo už zmíněný WC set s klíčem zvenčí a vrtulkou zevnitř.

 

Pokud tedy žijete na zámku, nebo máte smysl pro romantiku a v tomto duchu máte zařízené interiéry svého domova, pak je novinka z nabídky designových dveřních kování Cobra Fiore pro vás jasná volba.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře