Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Dveře mnoha tváří – Solodoor Vertigo Variant

Dveře mnoha tváří – Solodoor Vertigo Variant

Kategorie: Interierové dveře

Získejte něco víc, než jen obyčejné dveře. Interiérové dveře Vertigo Variant jsou variabilní a můžete je proměňovat podle aktuální potřeby. Rámová konstrukce těchto dveří s vestavěnými zápustnými hliníkovými lištami umožňuje variabilní funkční proměny formou střídání výplní nebo doplnění dveří o různé funkční prvky.

dveře do předsíně, na chotbu

Využití dveří Vertigo Variant

Dveře Vertigo Variant můžete vybavit například zrcadlovou výplní a ušetřit tak prostor v malé předsíni či šatně. Další varianty výměnných výplní umožňují další kreativní využití plochy dveří.

Dveře v dětské pokoji

Dveře Vertigo Variant v dětské pokoji

Oblíbenou variantou je bílá omyvatelná magnetická výplň, která promění vaše dveře  Vertigo Variant na domácí flipchart, kam můžete psát poznámky a vzkazy. Hliníková lišta umožňuje flipchart doplnit speciálním držákem – poličkou na fixy.

Dveře do dětského pokoje

dveře VERTIGO VARIANT s tabulovou výplní

Pokud máte děti, jistě ocení instalaci výplně v podobě zelené nebo černé tabule, na kterou mohou děti dle libosti psát a kreslit barevnými křídami. Polička v hliníkové liště poslouží také pro odložení kříd. Vaše děti tak v dětském pokojíčku získají skvělý prostor pro výtvarné vyjádření. Už si nemusíte lámat hlavu, jaké vybrat dveře do dětského pokoje.

Dveře s magnetickou výplní

Dveře VERTIGO VARIANT s magnetickou výplní

Když děti vyrostou a kreslení na tabuli už nebude tak aktuální, můžete dveře znovu proměnit, tabuli nahradit korkovou výplní na vzkazy a vybavit je některými z nabízených háčků či věšáků na oblečení, které se upevňují do hliníkové fixační lišty. Dospívající děti tyto háčky jistě ve svém pokoji ocení při udržování pořádku. Háčky oceníte i na dveřích v ložnici. V předsíni je využijete pro zavěšení kabátů, v kuchyni oceníte možnost pověšení utěrek nebo ručníků či županů v koupelně.

dvere_VERTIGO_VARIANT_povrch_SOLO_3D_driftwood_koupelna_foto_zdroj_SOLODOOR

Dveře Vertigo Variant jsou moderní stavebnicové variabilní interiérové dveře s nadčasovým designem. Zvládnou mnoho funkčních proměn, které vyřeší vaše potřeby, které se mohou v průběhu času variabilně měnit. Vzhled a povrch interiérových dveří Vertigo Variant si můžete vybrat z bohaté nabídky povrchů a dekorů.

Háčky na dveře

Detail na lištu s háčky

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře