Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Ať žijí čisté linie nové řady dveří VIVA

Ať žijí čisté linie nové řady dveří VIVA

Kategorie: Interierové dveře

Český výrobce dveří a zárubní Solodoor uvádí na trh novinku – modelovou řadu rámových dveří VIVA. Nová kolekce vsází zejména na jednoduchost a čisté linie. Její silnou stránkou je elegantní vzhled a až překvapivá kombinovatelnost, díky které můžete mít v každé místnosti dveře trochu jiné, a přesto skvěle sladěné.

 

Jednoduché, jemné, krásné

Pokud nepatříte mezi vyznavače okázalosti a výrazných ornamentů, neměli byste při výběru dveří rozhodně minout výrobky s označením VIVA od Solodoor, které svým vzhledem potvrzují, že v jednoduchosti je krása.

Tato nová řada nabízí modely jak plné, tak i s různými variantami prosklení. Je tedy jen na vás, jakou možnost zvolíte. Samozřejmě více skla znamená více světla a méně soukromí v místnosti (více o výhodách i nevýhodách prosklených dveří se dočtete zde, příp. zde).

 

Kombinujte, jak se vám líbí

Výhodou řady je široká škála produktů a jejich vzájemná kombinovatelnost. Snadno si tak můžete těmito dveřmi osadit všechny zárubně, uspokojíte individuální představy a požadavky každého člena domácnosti a výsledný efekt bude po všech stránkách perfektní.

Všechny modely jsou navíc již v základu vyrobeny ve speciálním provedení klima, takže si snadno poradí s rozdílnou vlhkostí vzduchu či teplotou v místnostech, které oddělují. Pokud tedy raději spíte v chladnějším prostředí, než máte v dalších místnostech, je pro vás tato úprava ideální.

 

Správný výběr

Dveře nabízíme v několika trendy dekorech povrchu fólie. Jako dveřní výplň je použita středně tvrdá dřevovláknitá deska (MDF), díky níž jsou tyto dveře pevné a mechanicky odolné.

Pokud jste právě v procesu výměny interiérových dveří, možná se vám bude hodit konfigurátor, který vám s výběrem pomůže a upozorní vás na všechny aspekty, které byste měli před nákupem zvážit. Nezapomeňte, že dveře umí změnit charakter celé místnosti i bytu, proto se jim vyplatí věnovat větší pozornost, než byste třeba čekali.

Autor: Lenka

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře