Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Unikátní zárubně UNICO

Unikátní zárubně UNICO

Kategorie: Interierové dveře

Jsou prvky, kterých si v interiéru většinou nevšimneme hned na první pohled. Působí nenápadně, ale přesto by jejich absence budila pozornost a vytvářela dojem, že něco nehraje. Jednou z takových zdánlivých maličkostí mohou být třeba zárubně dveří. Pokud jsou vybrané s citem, mohou povýšit design dveří zrovna tak, jako když vkusně vybraný rám pomáhá zazářit uměleckéhu dílu.

Každým dveřím, stejně jako způsobům zařízení interierů, vyhovují jiné zárubně. Jednotlivé typy zárubní, kompatibilní s příslušnými dveřmi, najdete stručně popsané například v článku zde: http://odverich.cz/dvere-a-design-bytu/jak-vybrat-zaruben-dveri/  

 

Rozeznatelné na první pohled

Pokud máte slabost pro netypické detaily, neměly by vaší pozornosti uniknout zárubně UNICO společnosti SOLODOOR. Na první pohled je rozeznáte podle specifického napojení svislých a vodorovných částí. Díky této zvláštnosti si své místo najdou zejména v moderních a trendy interiérech.

Zárubně UNICO dodáváme v klasické falcové variantě, kdy dveře v zavřeném stavu mají po celém obvodu křídla viditelnou profilovanou hranu, vystupující do prostoru, tak v bezfalcové variantě, kdy dveře se zárubněmi vytvářejí jednu rovinu.

Kompatibilní s povrchem SOLO MATRIX

UNICO výborně doplňují jakékoliv dveře SOLODOOR s povrchem SOLO MATRIX. Tento povrch se vyznačuje velice vysokou odolností proti vlhkosti, slunečnímu záření i mechanickému poškození a autentickým designem dřeva. V nabídce je celkem 7 dekorů, většina z nich je dostupná v podélném i příčném provedení.

Další specifické prvky

Vybrané dveře jsou již při jejich výrobě  osazeny unikátními panty, takže do zárubní Unico dokonale zapadnou. A protože myslíme opravdu na každý detail, je součástí zárubní UNICO také magnetický zámek. Zárubně UNICO tedy představují spojení praktičnosti, odolnosti a estetických kvalit.

Autor: Lenka

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře