Úvod Interierové dveře Dveře a design bytu SOLO MATRIX – dokonalá rovnováha mezi estetikou a funkčností

SOLO MATRIX – dokonalá rovnováha mezi estetikou a funkčností

Kategorie: Interierové dveře

Máte interiér naplánovaný do posledního detailu, ale stále nemůžete najít dveře, u kterých si na první pohled řeknete „ano“? Odpovědí mohou být interiérové dveře s exkluzivním povrchem SOLO MATRIX. Kombinace pohledového dřeva a prosklených rámů dodá vašemu obydlí osobitý ráz – avšak dokonalý design není ani zdaleka nejsilnější stránkou povrchu SOLO MATRIX. Tou jsou totiž jeho vlastnosti a odolnost.

Dokonalá a současně funkční imitace dřeva

Dřevěné povrchy jsou krásné, mají však svá omezení. Laminátový povrch SOLO MATRIX se speciálně strukturovaným 3D povrchem dřevo napodobuje do nejmenšího detailu včetně nerovností, prohlubní a ostatních malých nedokonalostí, které k přírodnímu materiálu patří.

Čím se však od přírodního materiálu diametrálně odlišuje je funkčnost a odolnost povrchu SOLO MATRIX.

Ať už máte či plánujete děti nebo domácí mazlíčky, oceníte nadstandardní odolnost tohoto povrchu proti mechanickému poškození. SOLO MATRIX se snadno čistí a nemusíte se bát ani jeho poškození běžnými čisticími přípravky či slunečním zářením.

solodoor matrix dveře

Řešení vhodné do každého interiéru

SOLO MATRIX nabízí výběr ze sedmi různých dekorů, vhodných do každého prostoru.  V tomto unikátním povrchu vyrábí společnost SOLODOOR hned několik modelových řad dveří, libovolně si můžete nakombinovat plné i prosklené modely, v jejichž nabídce nechybí ani možnost odolného prosklení.

Díky již zmíněné odolnosti proti ošetření běžnými čistícími prostředky i slunečnímu záření zvolená barva dveří zůstane stabilní a nemusíte se tak bát typického vyblednutí povrchů.

Povrchu SOLO MATRIX nedělá problém ani mastnota (které se navíc snadno zbavíte) či umístění ve vlhkém prostředí.

Dveře s tímto povrchem se tak hodí do každé moderní domácnosti. Ve vašem interiéru se stanou dokonalou tečkou v dokonalém designu.

Autor: Lenka

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře