SIMA: kouzlo detailu

Kategorie: Interierové dveře

Jen málokterý model dveří tak přitahuje zastánce moderny a klasiky, jako se to daří řadě SIMA. Precizní zpracování oslovuje všechny bez rozdílu, zatímco v různorodých kombinacích dekoru, prosklení a výplní si každý najde to svoje.

Určujícími momenty dojmu z dveří SIMA  jsou povrch a prosklení. Můžete si vybrat jeden ze 14 dekorů povrchu SOLO 3D a SOLO MATRIX

A jaké prosklení zvolit?  Tady už se preference vskutku liší od člověka k člověku. Jeden raději hladké sklo, druhý ornamentální povrchy. Někdo upřednostní vše prozrazující čirou variantu, jiný tajemnou přítomnost čehosi za matným sklem. A při volbě tónování je třeba přihlédnout i ke zvolenému povrchu a vizuálnímu okolí dveří. Skoro všude lze totiž použít konzervativní modrostříbřité odstíny, ale někde více vyniknou teplé tóny bronzových odstínů.

Kapitolou samou o sobě je kazetová výplň, kdy je průhled  zcela zaslepen. Materiál je shodný s povrchem celé plochy dveří. Díky tomu si oko má možnost všimnout detailu řemeslného umu, s jakým jsou třeba zapuštěné rámečky u prosklení. V celkovém pohledu pak dveře působí zároveň decentně i svěže – rámeček na nich jen kreslí minimalistický ornament.

Dveře SIMA nejsou jen vizuálně líbivé, ale i vysoce praktické v každodenním provozu. Vděčí za to nejen zapuštěnému rámečku u prosklení, za který se nic nezachytává, ale i speciálním povrchům SOLO 3D a SOLO MATRIX. Ty jsou nejen lehce udržovatelné, ale také vysoce odolné.

Dveře SIMA můžete mít v jakékoliv variantě: falcové i bezfalcové, otočné i posuvné, jednokřídlé i dvoukřídlé. Ať už zvolíte jakoukoliv kombinaci povrchu, průhledů a jejich výplně, můžete se spolehnout na jejich decentně svěží vzhled a precizní zpracování každého detailu.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře