Úvod Interierové dveře Posuvy po zdi

Posuvy po zdi

Kategorie: Interierové dveře

Každý interiér má svá specifika. Někam se hodí klasické dveře, jinde lépe poslouží ty posuvné, nezabíhající tolik do prostoru. Jedním ze zajímavých řešení právě u posuvných dveří je posuv po zdi. Konstrukce dveří je zde umístěna na jedné straně zdi, kdežto druhá strana zdi zůstává zcela neporušená a v této druhé místnosti se takovým způsobem ušetří mnoho místa.

 

Systém posuvu

Systém posuvu po zdi je složen z kolejnice a pojezdového příslušenství. Montáž na zeď je jednoduchá, není třeba žádných velkých stavebních zásahů. Zvláště druhá strana zdi zůstane beze změny, takže dveře naprosto nenaruší uspořádání právě této místnosti.

Konstrukční technologie využívá stejný způsob jako ostatní pouzdra pro posuvné dveře ECLISSE. Tak jako u všech těchto pouzder je i tady garance testovaného výrobku, stejně jako snadné a bezpečné instalace.

 

Kombinace s celoskleněnými dveřmi

Posuv po zdi se výborně uplatňuje také u celoskleněných posuvných dveří. Montáž tohoto systému nevyžaduje žádné zednické práce. Jednoduše stačí osadit vodící trn do podlahy a nad dveřním otvorem ukotvit konzolu. Součástí je také dveřní dovírač, pro bezproblémové zavírání a otevírání dveří.

Tento typ dveří je tvořen moderní a elegantní kombinací skla a hliníku. Interiér nejen prosvětlí, ale dodá mu punc originality. Posuvné celoskleněné dveře se zkrátka hodí všude tam, kde si chcete hrát se světelností, kde je třeba oddělit místnosti, ale zároveň zanechat určitou průhlednost.

Posuvné dveře po zdi, ať už klasické nebo celoskleněné, vyrobené firmou ECLISSE, splňují nároky jak na kvalitu, tak na moderní design. Společnost ECLISSE se vývojem posuvných dveří zabývá už 30 let.

Autor: Lenka

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře