Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Modelová řada Polar vás zaujme čistým designem

Modelová řada Polar vás zaujme čistým designem

Kategorie: Interierové dveře

Představte si svou domácnost jako sněhobílé království, ve kterém vynikají moderní čisté linie, styl a jedinečný design. Modelová řada interiérových dveří Polar je doslova zosobněním takové domácnosti. Dveře Polar mají sněhobílý lakovaný povrch a design, který je v současnosti světovým trendem! Tyto dveře mohou být univerzálním doplňkem ve vašem bytě, a to napříč interiéry s mnoha různými odstíny výmalby a odlišnými vzhledy podlah či koberců.

Působivý a odolný doplněk domácnosti

Minimalistický vzhled dveří Polar je podtržen jemnými liniemi drážek, které zajišťují celkovou eleganci. Tyto dveře jsou působivým a výjimečným prvkem v bytě, ale vynikají také svými užitnými vlastnostmi a vysokou odolností. Bílý lak je aplikovaný ve třech vrstvách a vytvrzený v UV tunelu. To zajišťuje odolnost dveří, které vydrží svým uživatelům po dlouhá léta a stále vypadají jako nové.

Výhody a provedení dveří Polar

Díky své sněhobílé barvě se dveře Polar hodí do většiny domácností, jelikož nabízí mnoho různých možností kombinací s dalšími prvky v interiéru. Jejich design lze použít také u posuvných dveří. Vysoká odolnost je zajištěna kvalitním vícevrstvým lakováním. Již ve standardním provedení je výplň tvořena dřevotřískou a dveře jsou ve speciální úpravě KLIMA l, která zajišťuje rezistenci vůči rozdílným vlhkostem v jednotlivých místnostech. Díky tomu se nezdeformují vlivem rozlišných vlhkostí a teplot z obou stran. Provedení KLIMA l je základní úpravou, jenž je vhodná zejména do ložnice, kde by měla být teplota o něco nižší než v ostatních místnostech.

Interiérové dveře s vámi budou dlouho řadu let, a proto by se jejich výběru měla věnovat dostatečná pozornost. Vaši domácnost dokážou prozářit a na první pohled zaujmout každou návštěvu. A pokud si nebudete vědět rady, jaké dveře vybrat do své domácnosti, použijte náš konfigurátor dveří, který vám pomůže vybrat tu správnou modelovou řadu, dekor, rozměry, provedení a další doplňky.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře