Úvod Interierové dveře Dveře a design bytu Franšíza Solodoor – vaše dveře k samostatnému podnikání

Franšíza Solodoor – vaše dveře k samostatnému podnikání

Kategorie: Interierové dveře

Franšíza Solodoor – vaše dveře k samostatnému podnikání

Společnost Solodoor nabízí zájemcům účast ve svém franšízovém programu. Tento program je jediný svého druhu mezi výrobci dveří a zárubní v ČR i na Slovensku a nabízí velice zajímavou podnikatelskou příležitost. Společnost Solodoor totiž patří ve svém oboru mezi tři největší výrobce a své významné postavení si dlouhodobě udržuje.

Celý koncept na klíč

Stát se franšízou společnosti Solodoor je lákavé zejména pro začínající podnikatele. Poskytneme vám totiž veškeré know-how, které jsme získali díky dlouhodobému provozování vlastních maloobchodních prodejen. Rozjet své podnikání můžete i díky naší bohaté podpoře – pomůžeme vám s návrhem a vybudováním prodejního místa, vaši prodejnu vybavíme vzorovými dveřmi a zárubněmi, poskytneme vám školení, poradenství i podporu manažera franšízové sítě. Pomůžeme Vám i s reklamní kampaní spojenou s otevřením vaší provozovny.

Unikátní objednávkový systém

Objednávky a komunikace probíhají díky unikátnímu systému „konfigurátor dveří a zárubní“, který si můžete vyzkoušet na našich webových stránkách. Náš útvar centrálního nákupu zboží a služeb vám pak zajistí výrazně výhodnější nákupní podmínky, což vám umožní být dostatečně konkurenceschopní a dále přinese i efekt v podobě zajímavého obchodního rozpětí.

Jak na to?

Z vaší strany je nutný kapitál ke zřízení provozovny, do začátku však není nutná vysoká investice a kapitál může pocházet i z bankovního úvěru. Vypracujeme vám podrobnou analýzu konkurenčního prostředí v oblasti, v níž chcete prodejnu otevřít, a můžeme vám pomoci i při výběru optimálního způsobu financování.

Chcete-li se postavit na vlastní nohy a jste-li ochotni dodržovat prodejní a provozní postupy běžné při franšízové spolupráci, pak se neváhejte na nás obrátit. Máte možnost zůstat samostatným podnikatelem, který si řídí svůj podnik, ale zároveň má za sebou zázemí firmy se stabilním postavením na trhu a dlouholetou tradicí.

Kontakt

František Kočíř
ředitel společnosti
SOLODOOR CENTRUM s.r.o.
E-mail: kocir@solo.cz

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře