Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Elegantní a nadčasové dveře

Elegantní a nadčasové dveře

Kategorie: Interierové dveře

 

 

 

 

 

Vzhled a design interiérových dveří v domácnosti ovlivňuje její celkovou atmosféru více než kterýkoli jiný prvek. Dveře z kolekce Elegance nabízejí neotřelý vzhled, lišty s moderním kovovým efektem a vysokou odolnost povrchu s imitací dřeva. Výjimečnost těmto dveřím propůjčují také dekorativní vertikální a horizontální lišty.

 

Společnost Solodoor neustále vyvíjí nové produkty a jejím cílem je poskytnout co nejširší výběr designových interiérových dveří. V nabídce tak naleznete vše  od jednoduchých a klasických interiérových dveří až po moderní a extravagantní styl. Na výběr máte z široké škály různých povrchů a dekorů.

 

Produktová řada interiérových dveří Elegance spojuje tři základní prvky. Přírodní dekory ze dřeva, skla a také ozdobné lišty s kovovým efektem, které dodávají dveřím neobvyklý šmrnc. Nikdy tak nebylo snazší vtisknout domácnosti nový půvab a vytříbenost. Moderní, elegantní a nadčasové dveře vám budou sloužit po dlouhá léta, a proto se do nich vyplatí rozumně investovat.

 

Dveře z kolekce ELEGANCE jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a mají velmi odolný povrch. Snadno se tak udržují a při správné údržbě zůstanou po dlouhé roky jako nové!

 

Dveře Elegance jsou nabízeny v 7 modelech, přičemž 3 modely jsou prosklené – na výběr je opět z několika skel různého zabarvení a dekoru. Do dveří je možné zasadit také sklo, přičemž vybírat můžete čiré nebo např. matné sklo Satinano , které zůstává neprůhledné a je ideální variantou pro místnosti, ve kterých potřebujete zachovat soukromí a intimní atmosféru.

 

Pomocí konfigurátoru dveří si můžete snadno vyzkoušet, v jakém dekoru a provedení budou dveře řady Elegance ideální právě do vaší domácnosti. A pokud si i přesto nebudete výběrem stále jisti, načerpejte inspiraci z realizovaných projektů na stránkách společnosti Solodoor.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře