Úvod Interierové dveře Dveře & interiér ECLISSE Syntesis ® Battente Vetro – Elegance bez komplikací

ECLISSE Syntesis ® Battente Vetro – Elegance bez komplikací

Kategorie: Interierové dveře

Italská společnost ECLISSE je známa svými netradičními řešeními v oblasti pouzder pro posuvné dveře. Dobré jméno a postavení na trhu si výrobce vydobyl zejména širokou škálou řešení pro různé stavební situace, která jsou pro laika těžko představitelná. Pro představu uvádíme stavební pouzdro ZÁKRYT, což je pouzdro pro dvě dveřní křídla s jednou kapsou uprostřed, tedy řešení, kdy se dvoje různé dveře zavírají do jedné zdi mezi nimi.

Další z oblastí, které se společnost věnuje, je výroba pouzder a posuvných dveří pro lidi se speciálními potřebami. Patentované řešení ECLISSE Hoist výrazně usnadňuje vozíčkářům pohyb interiérem.

 

Novinka od ECLISSE

A teď přichází společnost ECLISSE s novinkou s tajemným názvem Syntesis ® Battente Vetro. Jméno výrobku i samotný fakt, že jde o nový produkt od ECLISSE, v nás vyvolal zvědavost a potřebu zjistit, co se pod tímto názvem skrývá. Nyní vás s našimi zjištěními rádi seznámíme. Pusťme se do toho.

Hliníkové profily a žádné panty

Syntesis ® Battente Vetro je bezpochyby dalším zajímavým řešením, tentokráte na poli otočných dveří. Jde o skrytou zárubeň pro celoskleněné dveře, které spojují a oddělují místnosti s nebývalou lehkostí, elegancí a efektivitou.

Dveře jsou upevněny na hliníkových profilech, jež jsou ošetřeny proti oxidaci a potaženy základními nátěry, aby se usnadnila přilnavost nátěrových hmot.

Výrobek je nabízen hned v šesti variantách výplní: transparentní, transparentní extra čiré, satinato, satinato extra čiré, kouřové transparentní a kouřové satinato ve verzích od sebe i k sobě. V obou případech jsou v otevírání skryté i panty, takže výsledný dojem není rušen skutečně ničím a jediné, co z dveří „ční“ do prostoru, je klika. Na dokonalé integraci se stěnou má nemalý podíl také exkluzivní design profilů skryté zárubně. Varianty výrobku pro nadstandardní rozměry jsou u ECLISSE samozřejmostí.

Patříte-li mezi milovníky vzdušnosti, lehkosti a neradi věci komplikujete, dveře Syntesis ® Battente Vetro jsou jistě pro vás.

Autor: Lenka

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře