Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Dveřní zárubně Unico

Dveřní zárubně Unico

Kategorie: Interierové dveře

V interiéru jsou doslova nepřehlédnutelné! Na první pohled vás zaujmou moderními a jednoduchými liniemi, unikátní konstrukcí a minimalistickým designem. Nabízíme je v nejmodernějším povrchu SOLO MATRIX, což je unikátní velmi odolný povrch s dřevěným vzhledem.

Pokud hledáte moderní designové zárubně a nebojíte se trochu experimentovat, porozhlédněte se po zárubních interiérových dveří Unico od výrobce Solodoor. Zárubně Unico  jsou novým typem dveřních zárubní, které jsou charakteristické moderními a jednoduchými liniemi a především netradičním způsobem napojení svislých a vodorovných částí. Standardně jsou dodávané s magnetickým zámkem a v nabídce je falcová i bezfalcové varianta.

Moderní prvek v interiéru

Moderním a často definujícím prvkem interiéru mohou být  obložkové zárubně Solodoor. Jsou vyráběny ve stejných dekorech jako samotné dveře, díky čemuž lze jejich společný design dokonale sladit. Vysoká odolnost a snadná údržba je zajištěna prvotřídními materiály a pečlivým zpracováním. Od klasických a běžně používaných ocelových zárubní se liší nejen vzhledem, ale také způsobem instalace. Instalují se až na závěr stavby či celkové rekonstrukce. K dispozici jsou také v moderní oblé variantě.

Co dělat se starými zárubněmi?

Chcete-li zmodernizovat stávající ocelové zárubně, skvěle vám poslouží obklad ocelové zárubně, díky kterému můžete proměnit vzhled dveří ve velmi krátkém čase Navíc se tímto způsobem můžete vyhnout zdlouhavým a náročným stavebním úpravám. Obklad se jednoduše namontuje na stávající zárubeň pomocí montážní pěny, odstraní se původní ocelové panty a je hotovo.

V případě užších zárubní je k dispozici varianta Speciál, která se používá především v panelových domech.

Částečný obklad ocelové zárubně

Částečný obklad ocelové zárubně je vhodným řešením, pokud vaše kovová zárubeň designově nesedí ke stávajícím dveřím. V takovém případě je tento způsob snadným a efektivním řešením.

Tato varianta se instaluje ze strany, kde je záklopová část včetně ostění s těsněním. Druhá strana s panty a zámkem zůstane obkladem nezakryta. Případně je možné přemalovat zmiňované kovové prvky do barvy stěny.

S dekorem obkladu se v tomto případě nedoporučuje experimentovat. Zvolte proto takový design, který jste zvolili i u samotných dveří.

Zárubně Unico vynikají svou spolehlivostí, kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Mohou se pyšnit čistými liniemi a moderním designem, který vynikne v každé moderní domácnosti. Více informací o zárubních Unico hledejte na www.solodoor.cz.

 

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře