Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Dveřní rámečky – brána světla pro váš interiér

Dveřní rámečky – brána světla pro váš interiér

Kategorie: Interierové dveře

Skleněné výplně dveří přináší do interiéru přirozené prosvětlení a jsou také velmi elegantním interiérovým designovým prvkem. Pro instalaci skleněných výplní dveří se nejčastěji používají dveřní rámečky. Díky variabilním možnostem použití dveřních rámečků a širokému spektru modelů interiérových dveří, které jsou díky tomu v nabídce, patří dveře se skleněnými výplněmi mezi nejoblíbenější typy interiérových dveří v ČR.

Prosklené dveře jsou na našem trhu v nabídce s mnoha variantami dveřních rámečků. Pokud chcete dodat vašim dveřím exkluzivní klasický vzhled, vyberte si dveřní rámečky vyrobené z masivu.

Vertigo interiérové dveře

Pokud volíte dveře do moderního interiéru, doporučujeme kombinaci dřevěného či jednobarevného dekoru dveří se sklem a hliníkovými lištami rámečků. Tato kombinace dodá vašim dveřím nádech luxusu a svěžího moderního designu.

Zajímavým řešením prosklených dveří je použití skleněných výplní v kombinaci se zapuštěnými rámečky. Rámečky zapuštěné do plochy dveří se v minulosti používaly pouze u drahých modelů dřevěných dveří z masivu nebo u luxusních a drahých dveří, vyráběných na zakázku. Prosklení splývající v jedné linii s plochou dveří, díky použití zapuštěných rámečků, nabízí elegantní řešení pro moderní interiér.

tmavé dveře tmavá podlaha

Tento typ rámečků má kromě estetické funkce také praktické výhody – za vystouplou hranu klasického rámečku se vám už nikdy nezachytí oděv, vlasy, či srst domácího mazlíčka. Máte možnost vyzkoušet nový způsob použití dveřních rámečků v podobě hladké a neporušené linie.

Jako první na českém trhu začala interiérové dveře se zapuštěnými rámečky sériově vyrábět společnost SOLODOOR, která v rámci produktové řady SIMA nabízí široký výběr designů dveří se zapuštěnými rámečky.

rámečky dveří

Společnost SOLODOOR má ve své nabídce i všechny obvyklé typy rámečků – například v modelové řadě SOLO nabízí dveře s rámečky z masivu s elegantním oblým klenutím v horní části.

Řada ELEGANCE překvapí moderní elegancí kombinace hliníkových lišt rámečků s dřevěnými dekory povrchu dveří.

Modelová řada dveří STYL, od tohoto předního českého výrobce interiérových dveří, nabízí širokou škálu modelů dveří s dřevěnými dekory a hranatými tvary rámečků.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře