Úvod Interierové dveře Bezpečnostní dveře Dopřejte si pocit bezpečí v designovém kabátě

Dopřejte si pocit bezpečí v designovém kabátě

Kategorie: Interierové dveře

Bezpečnostní dveře NEXT jsou už přes třicet let synonymem bezpečí. Pokud si potrpíte na interiérový design, možná pro vás právě bezpečnostní dveře představují vadu na jinak dokonalém prostředí. NEXT však tento problém řeší bezfalcovými bezpečnostními dveřmi se skrytými zárubněmi. Elegance a funkční zabezpečení tak jdou ruku v ruce.

Dveře NEXT splňují i ty nejnáročnější nároky – od izolace po design

Nová generace bezpečnostních dveří NEXT se soustředí i na nejmenší detaily. Díky skrytým pantům a bezfalcovým zárubním nemusíte ze svých požadavků na vzhled ustoupit ani o píď, a přitom máte perfektně chráněný domov i majetek.

Dveře se vyrábějí vždy na míru, volba povrchu je zcela na vás. Vybírat můžete z dýhy, lamina, masivu nebo můžete mít dveře lakované do jakéhokoliv odstínu RAL. V případě, že se jedná o exteriérové dveře do domu, pak je na místě vysokotlaký laminát, tzv. H-Dex nebo jiné netradiční materiály, čím dál oblíbenější jsou dveře plechové či nerezové. Potřebujete-li prosvětlit vchodový prostor, můžete volit dveře s bezpečnostním prosklením při zachování všech bezpečnostních parametrů.

Bezpečnost na prvním místě

Dveře NEXT SD 104 však nejsou ozdobou vašeho interiéru, ale především bezpečnostním prvkem, který má za úkol chránit váš majetek proti zlodějům i požárům.

Dveře jsou certifikované ve třetí bezpečnostní třídě, mají 18 jistících bodů. Skryté 3D panty lze seřizovat ve všech směrech. Pant integrovaný do skryté zárubně je nejen estetický, ale především bezpečnější než klasické řešení.

Tepelná i zvuková izolace a ochrana proti požárům

Silná izolace z minerální vaty zajišťuje nejen dokonalý tepelný útlum, ale navíc poskytuje i zvukovou izolaci. Samozřejmostí i zákonnou povinností je protipožární certifikát.

NEXT SD 104 jsou tak ideální volbou pro lidi, kteří nechtějí hledat kompromis mezi designem a bezpečím.

Autor: Lenka

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře