Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Dekory interiérových dveří hrají důležitou roli

Dekory interiérových dveří hrají důležitou roli

Kategorie: Interierové dveře

Vzhled dveří hraje významnou roli ve vašem interiéru a mnoho lidí ho právem klade na první místo při samotném výběru. Hned za celkovým designem následuje kvalitní materiál a řemeslné provedení. Důležitý je zejména použitý dekor, protože právě ten určuje výslednou podobu vzhledu. U interiérových dveří Solodoor si můžete vybrat z bohaté nabídky různých dekorů a barev. Sladit tak dveře s interiérem a vytvořit stylovou domácnost nebylo nikdy snazší!

S povrchem SOLO MATRIX docílíte moderního vzhledu interiéru

Představitelem dokonalé rovnováhy estetiky a funkčnosti je povrch SOLO MATRIX. Je typický svým autentickým dřevěným vzhledem, italským designem a vysokou odolností vůči vlhkosti, slunečnímu záření a mechanickému poškození. Lze jej jednoduše a účinně ošetřit běžnými čisticími prostředky. Povrch MATRIX je ideálním prvkem do každé domácnosti, která touží povýšit svůj interiér na novou úroveň. Vybírejte z bohaté nabídky  dveře můžete mít v povrchu  monza, trento, rimini, florence či mondena.

Přírodní vzhled s dekorem v barvě dřeva

Pokud máte rádi přírodní vzhled, určitě vás zaujme dekor v barvě dřeva. Může se jednat o speciální laminátové povrchy CPL 0,2, které jsou vysoce odolné proti slunečnímu záření, vlhkosti a poškrábání. Proto jsou ideální i pro rodiny s dětmi a domácími zvířaty. Lze je využít také v kancelářích, výrobních prostorech či nemocnicích. Ještě odolnější jsou však laminátové povrchy s tloušťkou CPL 0,8 mm, což jsou speciální povrchy mimořádně odolné vůči poškození. Vybírat můžete z bohaté nabídky dekorů v barvách dřeva, jako jsou: bílá, olše, rumunská třešeň, ořech, šedá, kaštan horský nebo dub royal.

Oblíbeným a estetickým řešením je povrch SOLO 3D, který je typický svou unikátní strukturou, připomínající dřevo jak vzhledově, tak i na dotek. Stejně jako CPL je také mimořádně odolný. Pro klienty požadující důvěryhodnou podobu dřeva je tento povrch prvotřídním řešením. Nabízí se v mnoha provedeních, např.: dub přírodní, pinie, tabacco, buk přírodní, bardolino a další.

Opravdové dřevo s dýhovanými dveřmi

Upřednostňujete-li pravé dřevo, zvolte dýhované dveře, které pokrývá slabá vrstva z masivu, která je pokrytá tenkou vrstvou laku a vyžaduje opatrný přístup při čištění dveří. Můžete vybírat z dekorů buku, dubu a javoru.

Mezi další povrchové úpravy patří fólie, která je základním ekonomickým řešením vzhledu interiérových dveří. Nabízíme ji v mnoha vzorech v barvách dřeva. Disponuje běžnou odolností proti mechanickému poškození. Také je možné zvolit povrch RAL, což je ekologický,  vodou ředitelný lak, který nevypouští výpary do interiéru.

Doslova designovou lahůdkou jsou dveře POLAR, které se svým sněhobílým lakovaným povrchem a čistým designem  dělají z dveří univerzální interiérový prvek, který lze kombinovat s jakýmkoliv odstínem výmalby, podlahy či koberce. Navštivte naše webové stránky www.solodoor.cz a prohlédněte si nabízené odstíny povrchových dekorů.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře