Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Čisté linie interiérových dveří s kolekcí Syntesis

Čisté linie interiérových dveří s kolekcí Syntesis

Kategorie: Interierové dveře

Seznamte se s  řadou interiérových dveří Syntesis® Collection. Tento unikátní styl bezobložkových dveří oblíbený mezi bytovými designéry, vás ohromí svou inovativní koncepcí a moderním minimalistickým vzhledem. Bezobložková pouzdra Syntesis® přinášejí vyspělý technologický systém s integrací do dveřní stěny. S pouzdry Syntesis®  můžete zapojit vaši fantazii a nechat popustit uzdu kreativitě!

 

Tato kolekce dokazuje, že dveře nemusí být nudné a že jejich správná volba dokáže proměnit celý interiér doslova k nepoznání.  Vybírat můžete z mnoha barev, které vás naplní radostí nebo naopak použít uklidňující a decentní bílou. Kolekce Syntesis® vnáší do obývacího prostoru nový osvěžující prvek a umí prozářit vaši domácnost.

Cílem pro vytvoření nové kolekce dveří Syntetis® bylo už od samotného počátku zapojení vyspělé dveřní technologie a možnost její integrace do stěny. Proto jsou všechny prvky, které kolekce obsahuje, v jedné rovině se stěnou. Vidíte tak pouze to, co opravdu chcete.

SYNTESIS® LINE

Syntesis® Line jsou bezobložková stavební pouzdra pro posuvné dveře. Díky úplné integraci pouzdra se stěnou vytváří Syntesis® Line efekt schovaných posuvných dveří. Kombinace prvotřídní technologie a designu zajišťuje perfektní estetický dojem. Pomocí technologie Eclisse BIAS je možné dveře při dojezdu zpomalit. Díky adaptéru VITRO integrujete do pouzdra i celoskleněné dveře.

SYNTESIS® LUCE

Syntesis® Luce je také bezobložkové stavební pouzdro pro posuvné dveře ovšem s přípravou pro elektrickou instalaci. Stejně jako v předchozím případě i zde docílíte dojmu tzv. „neviditelných dveří“. U tohoto produktu umísťujete různá elektrická zařízení přímo na kapsu pouzdra. Na každé straně je připraveno až pět míst, kam se připojí elektrické zařízení jako jsou zásuvky, vypínače či světla.

SYNTESIS® BATTENTE

Syntesis® Battente jsou otočné dveře se skrytou zárubní. Precizně integrovány do stěny vytváří zajímavý a čím dál tím více žádaný dojem „neviditelných dveří“. Dveře bez obložek totiž umí sjednotit zdi s dveřmi v jeden celek a zároveň tak opticky zvětšit samotnou místnost, ve které se nacházejí. Krom toho nezabírají žádné místo a netrčí nevzhledně do místnosti.

SYNTESIS® TECH

Syntesis® Tech jsou revizní dvířka, která zakrývají přístup ke speciálním technickým prostorům. Jsou vhodné pro technické a elektrické rozvody, kabeláž, potrubí, ale také pro přístěnky. Tyto prostory zůstanou skryté, avšak i nadále velmi dobře přístupné. Dvířka jsou dodávány s rukojetí nebo se zámkem na klíč.

SYNTESIS® SOKL

Vše, co tato kolekce nabízí, je doplněno minimalistickým pojetím soklů. Syntesis®Sokl je integrovaný přímo do stěny. Všechny linie jsou díky tomu čisté a nenaleznete zde žádné hrany. K soklu je navíc možné přidat LED světlo, což je ještě více podtrhne jejich celkový vzhled a moderní design.

Z výše uvedených informací je patrné, že tato inovativní kolekce dveří Syntesis® má ambici probouzet vaši kreativitu, nápaditost a schopnost navrhovat nová a neotřelá řešení vašeho interiéru.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře