Chcete poslat dotaz našim odborníkům?

Napište nám svůj dotaz
a my vás budeme
kontaktovat s odpovědí

Vyšperkujte si dveře!

Kategorie: Dveře a design bytu

Interiérové dveřní kování – to je nezbytná výbava i pro ty nejhezčí a nejkvalitnější dveře. Pokud je toto kování kvalitní a současné hezké, máte vyhráno.

Jak zajistit, abyste si dveře vyšperkovali ke své maximální spokojenosti? Dbejte při výběru kování na několik důležitých věcí.

Především dbejte na kvalitu. Vybírejte kování od výrobce, který kvalitu staví na první místo. A jak poznat takového výrobce? Často jde o tradiční značku, která je na trhu více let, takže má ve výrobě kování bohaté zkušenosti. Takový výrobce po mnoha letech výroby jistě dobře zná potřeby zákazníků a trendy v oboru. Kromě zboží nabízí zákazníkům také odborné poradenství a servis. Neklamnou známkou kvality je také záruka. Pokud s nákupem kování získáte od výrobce prodlouženou záruku, výrobce je nejspíš o kvalitě svých produktů přesvědčen. Například desetiletá záruka proti korozi u chromovaného kování, které na své výrobky řady Convex poskytuje značka dveřního kování Cobra je nejspíš dostatečnou zárukou toho, že kvalita je pro tohoto výrobce prioritní.

16.4.17

Široký výběr typů a designů, vám umožní vybrat pro vaše dveře to nejvhodnější kování, které zapadne do vašeho interiéru typem, materiálem i designem. Díky dostatečně rozsáhlé nabídce budete mít šanci vyladit své dveře opravdu do detailu.

Z materiálů máte obvykle na výběr velmi oblíbenou nerezovou ocel s mnoha variantami povrchové úpravy, chrom, mosaz, nikl, bronz, titan, hliník, nebo i kombinace těchto materiálů se dřevem, porcelánem nebo plastem.

Při výběru typu kování si můžete vybrat klasické štítkové (štítek spojuje kliku a zámek), nebo modernější rozetové (kování pro kliku a pro zámek je oddělené do dvou samostatných částí). Samostatnou kategorii tvoří speciální kování pro posuvné dveře v podobě takzvaných mušlí různých tvarů a provedení.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře cobra Stavební kování