Úvod Dveře a design bytu Dveře & interiér Vertigo – dveře s více než jednou funkcí

Vertigo – dveře s více než jednou funkcí

Kategorie: Dveře a design bytu

Interiérové dveře jako zrcadlo, tabule, polička či věšák

Chcete mít na dveřích zrcadlo, háčky různých velikostí, magnetickou nebo klasickou tabuli? Že to není možné? Dnes už ano! Hledejte mezi dveřmi do pokoje takové, které to umí. Typickým příkladem jsou dveře VERTIGO od českého výrobce dveří a zárubní SOLODOOR. Tyto pokojové dveře jsou jasným příkladem toho, že i sériová výroba nemusí nabízet jen běžné dveře bez vtipu!

Obyčejné pokojové dveře nejsou na věšáky připravené

Plocha interiérových dveří je docela veliká, celé dva metry čtvereční a v mnohých bytech a místnostech se často řeší nedostatek prostoru. A právě využít na něco plochu dveří se k tomuto účelu zcela nabízí. I když si můžete koupit různé tzv. vychytávky v podobě dodatkových háčků a věšáčků na dveře, moc je nedoporučujeme.

Jaký je důvod? Vaše dveře a především jejich panty na zárubních na další zatížení nemusí být vůbec připravené a bytové dveře se tak mohou časem zkroutit pod zvýšenou zátěží nebo panty na zárubni vyviklat. Z tohoto důvodu je lepší koupit si dveře do bytu takové, které jsou na dodatečnou funkci připravené. Nejen, že se na ně mohou věšet různé věci, ale slouží jako zrcadlová stěna, malovací tabule nebo poznámkový blok.

Funkční interiérové dveře

Dveře VERTIGO (povrch SOLO 3D)

Dveře VERTIGO (povrch SOLO 3D)

„Dveře a zárubně dnes neslouží jen k otevírání a zavírání místnosti. My chceme, aby svým majitelům nabídly i něco navíc,“ popisuje Martin Dozrál, generální ředitel společnosti SOLODOOR a.s., předního výrobce interiérových dveří a obložkových zárubní a pokračuje: „Model VERTIGO je příkladem toho, kdy dveře mohou nést na své ploše zrcadlo, které ocení hlavně dámy v koupelnách nebo malých šatnách. Pro pány je naopak připravena varianta ryze praktická s magnetickou tabulí na poznámky či vzkazy a ti nejmenší využívají klasické tabule, na kterou mohou malovat podle své libosti. A pozadu nezůstává ani další výbava na ploše dveřního křídla, a to háčky v různých podobách, včetně té s integrovanou variantou.“

Interiérové dveře se zrcadlovou výplní

Interiérové dveře se zrcadlovou výplní

Detail dveří -  lišta s háčky

Detail dveří – lišta s háčky

Interiérové dveře VERTIGO VARIANT jako tabule na kreslení a psaní

Interiérové dveře VERTIGO VARIANT jako tabule na kreslení a psaní

Interiérové dveře VERTIGO VARIANT s magnetickou tabulí

Interiérové dveře VERTIGO VARIANT s magnetickou tabulí

Nepoškodíme si povrch pokojových dveří?

Obava o poškození povrchu na dveřích od pověšených věcí je zcela lichá, protože pokojové dveře VERTIGO na sobě nesou mechanicky odolný SOLO 3D. Jedná se o plastický laminátový povrch, který věrně imituje vzhled dřeva. Kousek přírody se u vás zabydlí nejen na pohled, ale i na dotek – strukturu dřeva ucítíte při každém kontaktu s dveřmi.

Více o různých površích na interiérových dveřích najdete – ZDE.

Více o testech na povrch laminátu SOLO 3D najdete – ZDE.

 

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře