Úvod Dveře a design bytu Dveře & interiér Solodoor Vertigo Variant – variabilní dveře pro kreativce

Solodoor Vertigo Variant – variabilní dveře pro kreativce

Kategorie: Dveře a design bytu

Pokud jste kreativní a máte rádi neobvyklé, a především multifunkční věci, Solodoor má pro vás skvělý tip pro výběr interiérových dveří, které si můžete objednat s nejrůznějšími doplňky. Dveře Vertigo Variant jsou variabilní stavebnicové interiérové dveře s nadčasovým designem. Rámová konstrukce s vestavěnými zápustnými hliníkovými lištami umožňuje variabilní řešení funkčnosti dveří formou volby výplní nebo doplnění dveří o funkční prvky, které vyřeší různé vaše potřeby.

Pokud máte děti, nepochybně jim uděláte radost instalací výplně v podobě zelené nebo černé tabule, na kterou mohou dle libosti kreslit barevnými křídami. Pro odložení kříd slouží miniaturní polička v hliníkové liště dveří. Děti tak ve svém pokojíčku získají perfektní prostor pro výtvarné aktivity a třeba už nebudou mít potřebu čmárat po stěnách.

cropped-dvere_VERTIGO_VARIANT_s_tabuli_a_povrch_SOLO_3D_-aragon_obla_hrana_detsky_pokoj_foto_zdroj_SOLODOOR.jpg

Pokud máte starší děti, pro které malování na tabuli není zajímavé, můžete jako výplň dveří použít korkovou výplň na vzkazy nebo zrcadlo pro malé parádnice. Můžete je také vybavit některými z nabízených háčků či věšáků na oblečení, které lze jednoduše upevnit do hliníkové fixační lišty. Tyto háčky ve svém pokoji při udržování pořádku jistě ocení zejména dospívající slečny.

Háčky se budou hodit i vám. Neocenitelným pomocníkem jsou například na dveřích v ložnici. Pokud je nainstalujete na dveře v předsíni, nemusíte si už dělat starosti s hledáním místa pro věšák na kabáty. V kuchyni oceníte možnost pověsit na háčky na dveřích utěrky, nebo můžete háčky nainstalovat na dveře do koupelny pro pověšení ručníků či županů.

Se dveřmi Solodoor Vertigo získáte mnohem více než jen obyčejné interiérové dveře. V malé předsíni či šatně můžete vyřešit nedostatek prostoru tím, že dveře vybavíte zrcadlovou výplní. Dveře Solodoor Vertigo a Vertigo Variant umožňují mnoho způsobů kreativního využití plochy dveří.

Dveře do koupelny

Oblíbenou variantou výplně je bílá omyvatelná magnetická výplň, která dveře Vertigo Variant promění na praktický domácí flipchart, na který můžete psát poznámky nebo vzkazy. Flipchart můžete doplnit speciálním držákem – minipoličkou na fixy, která se jednoduše upevní do hliníkové lišty.

Vzhled a povrch interiérových dveří Vertigo a Vertigo Variant si můžete vybrat z široké nabídky povrchů a dekorů. Zkuste si nakombinovat dveře Vertigo podle svých představ pomocí konfigurátoru dveří a zde si pak můžete také vyzkoušet, jak budou vybrané dveře vypadat přímo u vás doma.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře