Úvod Dveře a design bytu Dveře a design bytu Posuvné dveře bez stavebních úprav to je systém Eclisse pro posuv po zdi

Posuvné dveře bez stavebních úprav to je systém Eclisse pro posuv po zdi

Kategorie: Dveře a design bytu

Posuvné dveře jsou praktickým řešením nedostatku prostoru v interiéru. Pokud nemáte v bytě místo na otevírání křídla klasických otočných dveří, posuvné dveře jsou pro vás ideálním řešením. Navíc – pokud si ze dvou možných variant posuvných dveřních systémů vyberete dveře s posuvem po zdi, vyhnete se také větším stavebním úpravám, které jsou v případě dveří, zasouvajících se do zdi, nezbytné. Kolejnice s pojezdovým příslušenstvím, která se montuje na zeď nad dveřním otvorem umožní montáž elegantních posuvných dveří bez nutnosti bourání, či instalace dveřního pouzdra.

Speciální konstrukční řešení dveří posuvných po zdi značky ECLISSE nabízí jedno z nejjednodušších řešení instalace posuvných interiérových dveří. Tyto dveře jsou mimo jiné také bezbariérové, protože tento dveřní systém nevyžaduje instalaci prahu ani vodící kolejnice v podlaze. ECLISSE vám tak pomůže vytvořit komfortní, funkční, bezpečné a bezbariérové bydlení.

POSUV-PO-ZDI_img640x480

Instalace dveřního systému pro dveře posuvné po zdi spočívá v montáži garniže nebo konzoly s kolejnicí, po které se křídlo dveří posouvá podél zdi a v instalaci vodícího trnu do podlahy na úrovni okraje dveřního otvoru. Dveřní otvor se zpravidla obloží obložkovou zárubní. Ale ani toto řešení není pravidlem. V některých případech je možné dveře s posuvem po zdi namontovat i na dveřní otvor bez zárubně. Instalace systému pro posun dveří podél zdi nevyžaduje žádné zednické práce a je zvládnutelná i pro méně zkušené domácí kutily.

ECLISSE-AURORA_img640x480

ECLISSE kromě klasického systému pro posuvné dveře s posunem po zdi nabízí také speciální konstrukční systém AURORA, který je vhodný pro instalaci posuvných dveří nejen ze dřeva, ale také ze skla. Systém AURORA se kromě jednoduché instalace vyznačuje i designovým řešením. Robustní kování z nerezavějící oceli je i na pohled zajímavým a moderním prvkem interiéru. Skleněné dveře navíc prosvětlí váš interiér a dodají mu lehkost a eleganci.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design next Bezpečnostní dveře