Dveře v barvách duhy

Kategorie: Dveře a design bytu

Milujete výrazné barvy? Projevuje se to i při zařizování interiéru vašeho bytu? Pak jistě oceníte možnost oživit interiér volbou barevných lakovaných dveří.

Barva ale není to jediné, čím vás lakované dveře můžou zaujmout. Významným benefitem lakovaných dveří je i jejich vysoká kvalita a odolnost vůči opotřebení a poškození.

Bezfalcove dveře montáž

V souladu s perfektním a moderním vzhledem je navíc zajímavou výhodou lakovaného povrchu také jednoduchá údržba.

Vysoce kvalitní interiérové dveře s barevnými lakovanými povrchy najdete například v nabídce tradičního českého výrobce interiérových dveří SOLODOOR. Můžete si vybrat z mnoha variant sněhobílých dveří POLAR, anebo také z mnoha modelů dveří z kolekce řady RAINBOW v pěti trendy barevných odstínech: čínská červeň, antracitová, šedá, cappuccino, petrolejová modrá a pískově žlutá.

Barevný lak je na povrch dveří nanášen speciální technologií nástřiku ve třech vrstvách. Tato technologie zajišťuje kompaktní a vysoce odolný povrch, který skvěle vypadá. Společnost SOLODOOR na své dveře nanáší speciální lak na bázi vodou ředitelných barev, které jsou ekologicky šetrné k životnímu prostředí.

barevné dveře

žluté dveře Rainbow

Lakované dveře z řady POLAR i RAINBOW můžete vybírat v mnoha designových variantách, včetně prosklených modelů, u kterých máte na výběr z patnácti druhů skel, včetně bezpečnostních.

Barevné lakované dveře v moderním interiéru nejlépe vyniknou, pokud jsou zasazené do barevné zárubně, upravené stejnou povrchovou úpravou, tedy třívrstvým nástřikem barevného, vodou ředitelného laku.

Dveře v barvách duhy můžete samozřejmě vybírat i z mnoha modelů posuvných dveří. Lakované dveře můžete zvolit také v protihlukové či bezpečnostní variantě, falcové nebo bezfalcové – tak, aby co nejlépe zapadly do interiéru vašeho bytu či domu.

Pokud rádi vybíráte a kombinujete, můžete si na konfigurátoru dveří prohlédnout různé barevné varianty lakovaných dveří a vybrat si odstín, který se vám bude líbit nejvíce. Máte možnost také otestovat zde, jak vámi zvolená barva dveří zapadne přímo do vašeho bytu.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře