Úvod Dveře a design bytu Dveře & interiér Bílé dveře jsou elegantní, nadčasové a univerzální

Bílé dveře jsou elegantní, nadčasové a univerzální

Kategorie: Dveře a design bytu

Bílá barva interiérových dveří je občas neprávem zatracována jako typická barva dveří starších panelákových bytů. Paradoxem je, že ke vzniku tohoto falešného mýtu přispěla úplně jiná, nažloutlá smetanová barva dveří. Jednalo se o odstín lidově nazývaný „slonová kost“ nebo také „přírodní bílá,“ který byl v minulosti masivně používán pro úpravu interiérových dveří do panelákových bytů. Mezi touto barvou, tak typickou pro panelákové dveře dob dávno minulých a bílou barvou je však propastný rozdíl. A stejně odlišný je i přístup moderních designérů k začlenění bílých dveří do moderního interiéru.

V současnosti jsou bílé dveře designéry i uživateli velmi vyhledávaným designovým prvkem. Sněhobílá barva je totiž univerzální a hodí se ke klasicky i moderně zařízenému interiéru bytu. Bílá barva dveří často nahrazuje oblíbené dřevěné dekory, protože je mnohdy těžké kombinovat v interiéru různé dřevěné povrchy, počínaje podlahou, přes nábytek, okenní rámy, parapety a drobné interiérové doplňky. Proto použití bílých dveří bývá praktickým sjednocujícím prvkem, který přirozeně propojí jednotlivé části interiéru bytu či domu do elegantního celku.

Bílé dveře

Bílé dveře Polar

Velmi vyhledávané a oblíbené jsou klasické sněhobílé lakované dveře, které se hodí do každého interiéru. Zářivě bílý vícevrstvý lak je nejen elegantní, ale navíc také velmi odolný vůči opotřebení a poškození. Ukázkou dveří, které se stanou ozdobou každého interiéru jsou dveře s bílým lakovaným povrchem SOLODOOR POLAR.

Dveře POLAR se vyrábí v mnoha variantách, od klasických, až po minimalistické modely, určené do hypermoderních designových interiérů. Díky odolnosti vícevrstvého laku je můžete použít také jako dveře do koupelny nebo i jako vchodové dveře do bytu.

Můžete vybírat z různých variant a zvolit do každé části interiéru ty nejvhodnější – plné, prosklené, falcové či bezfalcové. Speciální kategorii tvoří posuvné dveře, které jsou ideální jako dveře do chodby, šatníku či koupelny.

Bílé dveře Solodoor POLAR

Bílé dveře POLAR jsou v nabídce také v protihlukové či klima úpravě.

Pokud nad volbou bílých dveří přemýšlíte, můžete si na online konfigurátoru dveří vyzkoušet, jaký model dveří POLAR by se vám hodil nejlépe. Můžete si také otestovat zde, jak elegantně budou tyto dveře vypadat přímo u vás doma.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře