Úvod Interierové dveře Dveře a design bytu Sněhobílé dveře POLAR

Sněhobílé dveře POLAR

Kategorie: Interierové dveře

Zvláštní je, jak málo lidí si pod pojmem bílé dveře vybaví dveře skutečně bílé. Do představy se nám vnucují různé odstíny slonoviny v podání panelákových dveří, běloba zašlá provozem, oprýskanost, nekvalitní nátěr a prosvítající podklad. Ničím z toho netrpí sněhobílé dveře Polar s vícevrstvým lakem a elegantními liniemi drážek a prosklení.

Dveře POLAR jsou z vysoce kvalitní MDF desky, která má velmi jemnou a homogenní strukturu s hustotou vyšší než u dřevotřísky. Do té jsou vyfrézovány zdobné linie či vyřezány otvory pro skleněné výplně. Povrch se vyhladí. Neutralizuje se elektrický náboj desky, díky čemuž je pak deska antistatická. Následuje několikavrstvé lakování a vyleštění povrchu. Výsledkem je pak dokonale rovný a nepřilnavý povrch s vysoce odolnou sněhově bílou barvou.

Základ bílé desky může být dozdoben frézovanými drážkami a oky skleněných průzorů. U těch je na výběr několik odstínů a provedení skla. Desku pak můžeme konceptuálně zarámovat volbou zárubně – například:

  • v souladné bílé;
  • v kontrastní černé;
  • v souhře bílá – teplé dřevo (např. buk);
  • či barvou ladící se skleněnou výplní.

Oku ladící kombinace dosáhnete spojením Polaru se satinovanými skly a hranatým rozetovým kováním.

Sněhobílá bílá souzní s bílými stěnami, kontrastně vystupuje ze zdí tmavých, ale i decentně doplňuje dřevěné prvky interiéru. Hodí se k plovoucím podlahám i k barevným kobercům. Ostatně je jednou z mála barev, které mohou vizuálně překlenout přechody mezi různě pojatými pokoji.

Volbu dveří Polar usnadní dostupnost ve všech typech provedení vč. bezfalcového či posuvného. Díky tomu jim dáte přesně takovou podobu, která je pro váš interiér ta pravá.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře