Úvod Interierové dveře Dveře & interiér Nahlédněte do výroby!

Nahlédněte do výroby!

Kategorie: Interierové dveře

Víte, jak se vlastně dveře vyrábějí?  A že v České republice vznikají jedinečné dveře s oblou hranou pomocí unikátního technologického vybavení? V rámci cyklu reportáží „Vyrobeno v Česku“ internetové televize Stream můžete nahlédnout do zákulisí sušické společnosti Solodoor, odkud takovéto dveře pocházejí.

video solodoor

video se otevře v novém okně

Společnost Solodoor vznikla v roce 1997 transformací z divize Dřevařské výroby známého podniku SOLO Sušice a záhy se začala prosazovat i na zahraničních trzích. V tradičně dřevařském Pošumaví udržela pracovní místa a dále se rozvíjela – rozšířila svou výrobu i o dřevěné zárubně a nakoupila unikátní výrobní technologie. Dnes se také může pochlubit certifikáty Czech made a Ekologicky šetrný výrobek.

Jak se sami můžete při zhlédnutí videa přesvědčit, dveře a dřevěné zárubně vyrábí v mnoha variantách, ať už jde o dveře interiérové nebo vchodové, protihlukové, posuvné nebo třeba protipožární. Na výběr jsou dveře plné i prosklené s velkým množstvím variant povrchů – vybírat můžete například z fólií s potiskem, z různých variant dýhy, laminátového povrchu CPL nebo zvolit povrch lakovaný. Novinkou je dekor SOLO 3D, který nabízí autentický přírodní vzhled.

Společnost je skutečným výrobcem, tj. všechny dřevěné komponenty i sama vyrábí. Dbá přitom na výběr nejkvalitnějších, zdravotně nezávadných materiálů a v co možná nejvyšší míře preferuje české dodavatele i zaměstnance.  Důraz klade i na to, aby její provoz byl šetrný k životnímu prostředí, a vzhledem ke své poloze na Šumavě dodržuje po této stránce mnohem přísnější pravidla provozu, než bývá obvyklé.

Tak vzhůru do Sušice! Výrobní halou vás v doprovodu redaktorky televize Stream provede generální ředitel společnosti Martin Dozrál.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře