Úvod Dveře a design bytu Dveře & interiér Dveřní klepadlo – doplněk pro sebevědomé.

Dveřní klepadlo – doplněk pro sebevědomé.

Kategorie: Dveře a design bytu

Dokážete si představit, že vaše vstupní dveře řeknou všem v okolí, jaká jste osobnost? Zejména, pokud jste osobnost sebevědomá, kreativní a nezávislá. Milujete originalitu, svobodu a je pro vás důležitá prestiž? Pak se zaručeně nespokojíte s tím, že vstupní dveře do vašeho domu zapadnou do designového stereotypu ve vaší čtvrti. Osobnost jako vy se určitě nespokojí pouze s tím, že vstupní dveře do domu jsou kvalitní. Bude chtít víc. Mnohem víc! A pokud toužíte udělat dojem na návštěvy i prosté kolemjdoucí, neváhejte a pořiďte si na dveře klepadlo.

klepadlo na dveře

Ano, přesně tu nezvyklou a zdánlivě nadbytečnou věc, která z vašich tuctových vstupních dveří do domu udělá luxusní bránu k domovu. Každý, kdo půjde kolem, si uvědomí, že máte vkus a styl.

Předpokladem pro montáž dveřního klepadla je, že máte opravdu kvalitní dveře z masivu. Klepadlo se totiž na dveře montuje pomocí vrutů, které vyžadují poctivý a pevný materiál. Klepadlo je v dnešní době poměrně luxusní zboží a proto nepočítejte s příliš širokou nabídkou různých designů a materiálů. Klepadlo je ozdobou dveří a proto je při jeho výběru důležité dbát na design a kvalitu materiálu. Jednou z mála značek, které tyto dveřní doplňky vyrábí je značka Cobra. Nabízí několik designů a u většiny i výběr z různých materiálů. Pokud se vám líbí lesklé povrchy, vyberte si leštěnou mosaz. Příklon k matným povrchům a rustikálnímu vzhledu spíše naznačuje, že byste měli zvolit raději tmavší a matný česaný bronz.

extravagantní klepadlo

Pokud se vám líbí moderní design, vyberte si  některý z modelů Cobra. Vyznačují se úsporným ale efektním designem ve tvaru kruhu.

Máte rustikální model dveří s kovaným kováním? Pak pro vás bude nejvhodnější model klepadla Cobra Tirol z kované oceli s černě patinovaným povrchem, základnou s plastickým zdobením a kruhovým madlem.

A nakonec vám Cobra nabídne něco mimořádného. Klepadlo pro krále ve tvaru hlavy krále zvířat. Klepadlo Cobra Lev se vyrábí ve dvou variantách – buď z lesklé mosazi anebo tmavého matného bronzu. Obě varianty jsou v nabídce ve třech velikostech – 150 x 90 mm, 190 x 110 mm a 260 x 150 mm. Máte tak jistotu, že si můžete vybrat lva, který bude pro vaše dveře akorát. A až bude kurýr nebo pošťák hledat vaši adresu, bude si vás jistě velmi dobře pamatovat díky této originální a majestátní ozdobě, která vaše dveře spolehlivě odliší od všech ostatních.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře