Úvod Dveře a design bytu Dveře & interiér Vyzkoušejte si dveře on-line

Vyzkoušejte si dveře on-line

Kategorie: Dveře a design bytu

Vyhlédli jste si dveře, ale nejste si jistí, jak by ve vašem interiéru působily? Vyzkoušejte si, jak se do vašeho interiéru hodí.

Je to jednoduché – napřed si danou místnost vyfoťte, v ideálním případě tak, abyste ke dveřím stáli čelem. Až si snímek stáhnete do počítače, přejděte na vizualizaci dveří a fotografii na stránku přetáhněte. Pomocí čtyř posuvných bodů dveře na fotografii označíte – a pak už můžete vybírat z naší nabídky a porovnávat. Měnit modelové řady a jednotlivé modely i dezény lze na liště nad obrázkem.

dveře online

Při výběru na vizualizaci dveří zohledněte samozřejmě jejich estetický účinek – jestli se dveře hodí barevně k podlaze, ke stěnám nebo k okenním rámům.  Zda se do místnosti hodí spíše dveře plné nebo prosklené a s jakou výplní. Zda zvolit skleněné čtverce či větší prosklené plochy, nebo můžete ponechat kresbu dřeva. Anebo dveře celoskleněné, které příjemně propouštějí světlo?

koupelnové dveře online

Jakmile budete s vybraným modelem spokojeni, můžete přejít na konfigurátor dveří a doladit další důležité detaily: především rozměry a zda se jedná o dveře pravé či levé. Za úvahu stojí důležitá technická věc – nehodily by se vám do interiéru dveře posuvné? Nemáte-li na stěnách vedle dveří obrazy nebo zavěšené květiny, můžete jimi ušetřit mnoho prostoru. Hodí se proto hlavně do chodeb a menších místností.

posuvné dveře do šatny

Dolaďte dveře do posledních detailů: zvolit si můžete  bezfalcové či s falcem, případně falcové s oblou hranou. Nezanedbejte ani výběr povrchu. Kde dveře moc nepoužíváte, stačí folie. Tam, kde je používáte často a kde mají dělat parádu, zvolte raději laminátový povrch CPL nebo dýhu (kterou je však nutno udržovat). Dveře pak můžete rovnou objednat nebo se o nich ještě poradit s některým dveřním studiem. Může vám doporučit protihlukovou úpravu, pakliže se jedná o dveře např. do ložnice. A zcela jistě přijdou na spoustu dalších užitečných maličkostí.

Dveře Elegant

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře