Úvod Dveře a design bytu Dveře & interiér Designové kování – šperk pro vaše dveře

Designové kování – šperk pro vaše dveře

Kategorie: Dveře a design bytu

Dveřní kování pro náročné – tak by se dala charakterizovat řada designového kování renomované značky dveřního kování Cobra. Design Line Convex nabízí řadu modelů vytvořených předními světovými architekty a designéry. Modely této řady se vyznačují výraznou elegancí, rafinovaností tvarů, perfektní povrchovou úpravou, kvalitou a jedinečností. Spojení dokonalosti konstrukce a nápaditého designu z kreativních dílen významných návrhářů dělá z kování této řady ozdobu dveří a designový doplněk, který se stane efektní ozdobou každého moderního interiéru.

CVX1555BH10

Kromě stylového designového zpracování se kování z designové řady Convex vyznačuje také nadstandardní kvalitou a odolností materiálů a technologií. Patentovaný mechanismus garantuje životnost minimálně 200 000 otvíracích a zavíracích cyklů. Cobra také poskytuje pro všechny modely chromového kování z této řady desetiletou záruku proti známkám koroze.

Kování řady Convex má také právo užívat mezinárodně uznávanou značku CU+ na sortiment určený do zdravotnických zařízení a všude tam, kde je vyžadován povrch vyhovující požadavkům na antimikrobiální prostředí.

CVX1145XH10

 Dveřní kování Cobra Convex  se hodí především do moderních prostor a vhodně doplní minimalistický design dveří i interiéru. V nabídce modelů se objevuje kování s výjimečnými typy povrchů, které v klasické nabídce dveřního kování Cobra nenajdete. Můžete si tak vybrat třeba kování s povrchem mosaz satén či mosaz antik, matná měď nebo atraktivní titan. Objevují se i zajímavé kombinace povrchů, jako třeba spojení bílé barvychromem, mědí nebo tmavým niklem. Velmi působivé je kování, u kterého designéři využili kombinaci chromu červenou, bílou nebo černou barvou. Zajímavý kontrast nabízí i kombinace lesklého chromumatným, případně s matným niklem. Inovací je také použití matného bílého nebo černého povrchu kování.

designové kování

Designová řada Cobra Convex nabízí výběr z mnoha modelů, v současné době velmi moderního typu kování, které využívá kombinaci samostatné kliky nebo koule se zámkovou rozetou. Mezi modely z nabídky Cobra Design Line Convex najdete také velmi originální kování (model 2055), které bylo oceněno prestižním designérským titulem reddot design award winner. Jedná se o velmi originální štítové bezpečnostní kování, které má místo koule madlo ve tvaru připomínající kliku. V nabídce této řady nechybí ani vícero modelů designového kování pro posuvné dveře.

Autor: Redakce

Diskuze

V diskusi se můžete mimo jiné poradit s našimi specialisty.

Napsat komentář

Zpět na výpis

Za odborné informace ručí

solodoor Interiérové dveře a zárubně atak Bytový design eclisse Pouzdra pro posuvné dveře